X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
 
مطلب را به بالاترین بفرستید: Balatarin
اطلاعات بسیار جالب از منزل بیل گیتس  چاپ
تاریخ : دوشنبه 23 دی‌ماه سال 1387

  این منزل در مدینا/واشنگتن/ Medina-Washington مشرف به دریاچه واشنگتن واقع شده و مساحت زمین آن بالغ بر 5.12 acre می‌باشد. بیل گیتس زمین این خانه را در سال 1988 به مبلغ 2 میلیون دلار خرید و ساخت خانه‌اش حدود هفت سال به درازا انجامید و در سال 1995 بپایان رسید...

WwW.RishSefid.IR
برای دیدن بقیه عکسها و مطالب به ادامه مراجعه کنید

از خصوصیات این منزل آنست که به محض ورود هر مهمان یک microchip به سینه او نصب می‌گردد که ارکاندیشن و الکتریسیته و سایر احتیاجات در محل سکونت مهمان، با سلیقه و خواست مهمان، مرتبا بصورت اتوماتیک تنظیم می‌گردد. در ضمن تمام دکوراسیون و اثار هنری در قسمت اقامت مهمان مطابق با سلیقه شخصی مهمان بلافاصله تغیر می‌کنند و همیشه فقط نزدیک ترین دستگاه تلفن به آن شخص زنگ میزند.

 
6424104.jpg


 
سایر اطلاعات در مورد این خانه بدین شرح است:

مساحت این خانه 50000 square feet است. درسال 2005 قیمت این خانه 200 ملیون دلار برآورد شده است. هر یک ازدستگیره‌های درهای این خانه 2000 دلار ارزش دارد. زمانی در این خانه تعداد 300 نفر به کار مشغول بودند که تعداد 104 نفر آنها در قسمت‌های کامپیوتر و الکترونیک منزل کار می‌کردند.

 
9178365.jpg


 
در تمام قسمت‌های این خانه حتی درون دیوارهای سنگی دوربین‌های مخفی کار گذاشته شده است. درختی که قبلا در زمین این خانه وجود داشت و مورد علاقه بیل گیتس می‌باشد مرتبا بوسیله کامپیوتر و سایر تجهیزات الکترونیکی مراقبت می‌شود و آب و کود و محیطش بصورت اتوماتیک کنترل میگردد.

 
5124605.gif


 
در زیر زمین این خانه یکی از مجهز ترین سالن‌های سینما در جهان برای استفاده شخصی بیل گیتس و مهمانانش ساخته شده است. هنگامی که او میخواهد به منزل مراجعه کند آب وان حمامش بطور اتوماتیک در وان ریخته می‌شود و حرارت آن مطابق با نظر او ثابت می‌ماند. در ضمن قسمت اعظم این خانه در زیر زمین ساخته شده تا ظاهرا زیاد بزرگ بنظر نرسد!